Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Motion, ZO, 3S, 160x61 - 128x80 cm, čerešňa/čierna | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 902,70 € |
| Cena s DPH | 1 110,32 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Do 30 dní |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | čerešňa/čierna |
| Výška | 60,5 - 129,5 cm |
| Ovládanie | základné |
| Typ stola | elektrický polohovateľný |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 160 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
|
|
Zakladač Esselte Mramor na závesné mapy 7,5cm čierny
|
1× |
5,49 € |
|
|
Blok poznámkový linajkový Leitz WOW A4 ružový
|
1× |
11,78 € |
|
|
Pracovný stôl Uni, 140x75,5x80 cm, buk/sivá
34 g
|
1× |
312,91 € |
|
|
Policová skriňa Drive, 40x74x40 cm, orech
13 g
|
1× |
90,04 € |
|
|
Policová skriňa Strong, 80x192x40 cm, agát/sivá
78 g
|
1× |
534,19 € |
|
|
Policová skriňa L Strong, 80x192x40 cm, orech/orech
102 g
|
1× |
810,32 € |
|
|
Pracovný stôl RUN, ZO, 3S, 120x64,5-130,5x80 cm, dub/čierna
48 g
|
1× |
508,97 € |
|
|
Pracovný stôl RUN, PO, 3S, 140x64,5-130,5x80 cm, sivá/sivá
50 g
|
1× |
542,31 € |
| Spolu s DPH | 2 816,01 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.