Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Jednokreslo Kelly, klzák, modrá Bondai 6016 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 174,00 € |
| Cena s DPH | 214,02 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Do 30 dní |
| Parametre | |
| Značka | Alba |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | modrá |
| Výška | 80 cm |
| Dĺžka | 70 cm |
| Šírka | 62 cm |
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
|
|
Policová skriňa Strong, zámok, 80x115,2x40 cm, čerešňa/čerešňa
46 g
|
1× |
319,55 € |
| Spolu s DPH | 319,55 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.