Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Policová skriňa Drive, 80x185x42 cm, sivá/sivá | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 368,60 € |
| Cena s DPH | 453,38 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Do 30 dní |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 42 cm |
| Farba | sivá/sivá |
| Výška | 185 cm |
| Počet políc | 4 |
| Typ dverí | 2x plné a 2x presklené |
| Typ skrine | policová |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
|
|
Pastelky Scala 12ks
|
1× |
8,00 € |
|
|
Policová skriňa Strong, 80x192x40 cm, buk/buk
63 g
|
1× |
411,44 € |
|
|
Pracovný stôl UNI O, 120x75,5x80 cm, orech/sivá
34 g
|
1× |
372,94 € |
| Spolu s DPH | 792,38 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.