Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Policová skriňa Strong, L, horná, 40x115,2x40 cm, agát/agát | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 159,00 € |
| Cena s DPH | 195,57 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Do 30 dní |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba | agát/agát |
| Výška | 115.2 cm |
| Počet políc | 2 |
| Typ dverí | plné |
| Typ skrine | policová horná |
| Varianta | ľavá |
| Šírka | 40 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
|
|
Pracovný stôl Gate, ergo, pravý, 160x75,5x120 cm, agát/sivá
46 g
|
1× |
346,00 € |
|
|
Policová skriňa Strong, 80x76,8x40 cm, čerešňa/čerešňa
32 g
|
1× |
356,21 € |
|
|
Policová skriňa Strong, 80x76,8x40 cm, agát/sivá
30 g
|
1× |
438,25 € |
|
|
Policová skriňa Strong, zámok, 80x192x40 cm, agát/agát
74 g
|
1× |
706,39 € |
|
|
Policová skriňa Drive, zámok, 80x185x42 cm, biela/biela
68 g
|
1× |
418,57 € |
| Spolu s DPH | 2 265,42 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.