Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Policová skriňa Lenza Wels, 79,8x196,5x42,5cm, presklené dvere, agát/sivá | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 706,50 € |
| Cena s DPH | 869,00 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Do 30 dní |
| Parametre | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 425 mm |
| Farba | agát svetlý |
| Výška | 1965 mm |
| Šírka | 798 mm |
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
|
|
Priečkový paraván Akustik, 120x156,5 cm, antracit
28 g
|
1× |
657,07 € |
|
|
Policová skriňa Drive, zámok, 80x185x42 cm, biela/biela
68 g
|
1× |
341,20 € |
|
|
Policová skriňa Strong, zámok, horná, 80x115,2x40 cm, biela/biela
46 g
|
1× |
459,77 € |
|
|
Pracovný stôl UNI A, k pozdĺ. reťazeniu, 80x75,5x60 cm, biela/sivá
16 g
|
1× |
195,69 € |
| Spolu s DPH | 1 653,73 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.