Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Policová skriňa Drive, 80x185x42 cm, biela/biela | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 320,10 € |
| Cena s DPH | 393,72 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Do 30 dní |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 42 cm |
| Farba | biela/biela |
| Výška | 185 cm |
| Počet políc | 4 |
| Typ dverí | 4x plné |
| Typ skrine | policová |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
|
|
Pracovný stôl Uni, reťaziaci, 120x75,5x80 cm, čerešňa/sivá
28 g
|
1× |
246,98 € |
|
|
Pracovný stôl Flex, ergo, pravý, 180x75,5x200,0 (40x80) cm, orech/kov
74 g
|
1× |
984,62 € |
|
|
Policová skriňa Strong, 80x192x40 cm, jelša/jelša
78 g
|
1× |
682,77 € |
|
|
Pracovný stôl Uni, zdvojený, 140x75,5x160 cm, dub/sivá
61 g
|
1× |
543,41 € |
|
|
LAVON univerzálna dezinfekcia na ruky a povrchy 5 L
4 g
|
1× |
35,49 € |
| Spolu s DPH | 2 493,27 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.