Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Prídavný stôl Lenza Wels, 130x76,2x70cm, kovové nohy - driftwood | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 251,22 € |
| Cena s DPH | 309,00 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Do 30 dní |
| Parametre | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba | driftwood |
| Výška | 762 mm |
| Šírka | 1100 mm |
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
|
|
Alternatívny toner Ecodata 013R00621 pre Xerox WorkCentre PE220 (3.000 str.)
|
1× |
21,49 € |
| Spolu s DPH | 21,49 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.