Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Flex, ergo, pravý, 180x75,5x200,0 (40x80) cm, biela/kov | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 800,50 € |
| Cena s DPH | 984,62 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Do 30 dní |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 200 cm |
| Farba | biela/kov |
| Výška | 75.5 cm |
| So skrinkou | policovou s roletovými dvierkami |
| Typ stola | pracovný so skrinkou |
| Varianta | pravá |
| Šírka | 180 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
|
|
Stojan na časopisy Herlitz transparentný červený
|
2× |
14,59 € |
|
|
Policová skriňa Strong P, 40x115,2x40 cm, agát
29 g
|
1× |
242,06 € |
|
|
Atramentová náplň Brother LC-123 pre DCP-J4110DW/ MFC-J4410DW/J4510DW/J4610DW magenta (600 str.)
|
1× |
15,49 € |
|
|
Viskózna hubka Spontex Flashmax, 2 ks
|
1× |
2,04 € |
| Spolu s DPH | 274,18 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.