Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Paraván na hranu stola Akustik, 160 cm, antracit | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 329,10 € |
| Cena s DPH | 404,79 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Do 30 dní |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 4 cm |
| Farba | antracit |
| Výška | 62.5 cm |
| Konštrukcia | s rámom |
| Materiál | akustická pena |
| Ostatné špecifikácie | na hranu stola stredový |
| Šírka | 160 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
|
|
Kancelárska stolička Office Product Zakynthos
21 g
|
1× |
214,23 € |
|
|
Toner Samsung CLT-K5082L pre CLP620/670, CLX 6220 black (5.000 str.)
1 g
|
1× |
129,00 € |
| Spolu s DPH | 343,23 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.