Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Gate, 80x75,5x60 cm, dub/dub | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 131,60 € |
| Cena s DPH | 161,87 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Do 30 dní |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 60 cm |
| Farba | dub/dub |
| Výška | 75.5 cm |
| So skrinkou | |
| Typ stola | pracovný |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
|
|
Čaj TEEKANNE ovocný Sweet Cherry HB 20 x 2,5g
|
1× |
3,78 € |
| Spolu s DPH | 3,78 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.