Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Lenza Wels, rovný, 180x76,2x85cm, driftwood | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 324,39 € |
| Cena s DPH | 399,00 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Do 30 dní |
| Parametre | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 850 mm |
| Farba | driftwood |
| Výška | 762 mm |
| Šírka | 1800 mm |
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
|
|
Odpadové vrecia pre skartovačky 530x340x1000mm 100ks
6 g
|
1× |
169,00 € |
|
|
Poštové obálky B6 doručenka do VR OD, Nedoposielať, olizové 100 ks
3 g
|
1× |
9,99 € |
| Spolu s DPH | 178,99 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.