Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Policová skriňa Drive, zámok, 40x111x42 cm, buk/buk | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 143,80 € |
| Cena s DPH | 176,87 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Do 30 dní |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 42 cm |
| Farba | buk/buk |
| Výška | 111 cm |
| Počet políc | 2 |
| Typ dverí | plné |
| Typ skrine | policová |
| Uzamykanie | na kľúč |
| Varianta | pravá |
| Šírka | 40 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
|
|
Paraván na plochu stola Akustik, 140 cm, modrý
7 g
|
1× |
283,02 € |
|
|
Paraván Hobis na plochu stola, oblý, 120 cm, jelša
2 × 72 g
|
2× |
161,87 € |
|
|
Roller uni JETSTREAM Sport SXN-157E červený
|
1× |
1,99 € |
| Spolu s DPH | 446,88 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.