Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Flex, 80x75,5x60 cm, agát/kov | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 194,80 € |
| Cena s DPH | 239,60 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Do 30 dní |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 60 cm |
| Farba | agát/kov |
| Výška | 75.5 cm |
| Typ stola | pracovný |
| Varianta | pozdĺžne reťazenie |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
|
|
Etikety univerzálne 48,5x25,4mm Q- CONNECT A4 100 hárkov
1 g
|
1× |
12,30 € |
|
|
Vyznačovacia páska DURALINE STRONG 50 mm x 30 m červená
2 g
|
1× |
101,48 € |
|
|
Pracovný stôl Gate, 120x75,5x80 cm, sivý/sivý
34 g
|
1× |
216,85 € |
|
|
Pracovný stôl Gate, 80x75,5x60 cm, jelša/sivý
20 g
|
1× |
161,87 € |
|
|
Policová skriňa Drive, 40x74x42 cm, jelša
18 g
|
1× |
154,12 € |
|
|
Mikroténové tašky 15kg / 36x60, biela (50ks)
|
1× |
2,89 € |
| Spolu s DPH | 649,51 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.