Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Sokel ku skriniam Strong, 58,5x5x51 cm, orech | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 17,80 € |
| Cena s DPH | 21,89 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Do 30 dní |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 51 cm |
| Farba | orech |
| Výška | 5 cm |
| Materiál | lamino |
| Šírka | 58.5 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
|
|
Permanentný popisovač edding 500 červený
|
1× |
3,37 € |
|
|
Záznamová kniha Leitz WOW A4 80 listov linajková ľadovo modrá
|
1× |
10,75 € |
| Spolu s DPH | 14,12 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.