Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Motion, ZO, 2S, 180x70,5-120,5x80 cm, čerešňa/sivá | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 783,20 € |
| Cena s DPH | 963,34 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Do 30 dní |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | čerešňa/sivá |
| Výška | 70,5 - 120,5 cm |
| Dĺžka | 180 cm |
| Ovládanie | základné |
| Typ stola | elektrický polohovateľný |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 180 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
|
|
Sada zvýrazňovačov STABILO BOSS pastel 4S
|
1× |
6,49 € |
|
|
Guľôčkové pero Parker Royal Sonnet Steinless steel GT
|
1× |
189,00 € |
|
|
Pevná polica do skrine Strong, 40 cm, buk
23 g
|
1× |
14,39 € |
|
|
Policová skriňa Drive, 80x185x42 cm, orech/sivá
65 g
|
1× |
469,86 € |
|
|
Rohová skriňa Strong, P, horná, 80x76,8x40 cm, jelša/jelša
45 g
|
1× |
425,46 € |
| Spolu s DPH | 1 105,20 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.