Popis produktu
Kovové kartotéky pre závesné zakladače formátu A4. Centrálne uzamykanie všetkých zásuviek. Plný 100% výsuv zásuviek. Nosnosť jednej zásuvky 45 kg. Ľahký a tichý chod. Zariadenie proti preváženiu (nedá sa vysunúť viac zásuviek naraz). Zábrany proti vypadnutiu zásuviek. Hladká povrchová úprava vypaľovacím lakom v sivom odtieni RAL 7035. Vnútorné rozmery: 32,5 x 24,5 x 53 cm (š x v x h). Záruka 2 roky. Tento produkt dodávame v zmontovanom stave.
| Značka | Office Pro |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | sivá/sivá |
| Šírka | 41.6 cm |
| Výška | 73.5 cm |
| Počet zásuviek | 2 |
| Hĺbka | 64 cm |
| Typ skrine | kartotéková |
| Rozmery šírka x výška x hĺbka | 416x735x640 mm |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| ON411380 | Do 30 dní | 273,43 € s DPH |
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
|
|
Policová skriňa Strong P, 40x115,2x40 cm, orech/sivá
27 g
|
1× |
269,99 € |
|
|
Konferenčný stolík Chic CR40, p 80cm, v 25cm, tvrdené sklo, kovový rám čierny
20 g
|
1× |
441,57 € |
|
|
Konferenčný stolík Henry, 75x75x50 cm, sklo číre, nohy biele
|
1× |
241,08 € |
| Spolu s DPH | 952,64 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.